Samson & Marie tellen af naar Kerstshow met nieuwe single & album

28 nov. 2024
Samson & Marie tellen af naar Kerstshow met nieuwe single & album

De videoclip werd opgenomen in het Plopsaland Theater Hotel, samen met hun beste vrienden Brandweerman Bill, De Burgemeester en Bakkerin Florentine. Deze gezellige clip is vanaf vrijdag 29 november om 17u00 te bekijken op het Samson & Marie YouTube-kanaal en Studio 100 TV.

Marie: ‘Dit album is een combinatie van bekende Samson & Gert nummers, die we bewust niet te veel veranderd hebben, en nieuwe nummers. Kerstmuziek zit vol nostalgie voor mij. Ik heb als kind zo veel kerstshows meegemaakt, niet enkel in de zaal, maar ook backstage. Viktor is ondertussen volop aan het schrijven aan het scenario van de Kerstshow, die als thema ‘circus’ heeft. De voorstelling van 21 december, de première, wordt ook heel speciaal: dan ben ik al vijf jaar het nieuwe baasje van Samson.’

Op vrijdag 29 november komt een heel kerstalbum uit, met in totaal 14 liedjes. Het nieuwe album “Kerst met Samson & Marie” staat vol bekende Samson kerstliedjes zoals “Vrede op aarde”, “Het is winter” en “Bibberlip”. Aangevuld met bonustracks van klassieke kerstnummers zoals “O dennenboom”, “Stille nacht” en "Kling klokje klingelingeling”.

In het voorjaar van 2025 toeren Samson & Marie met de Circusshow ook door Nederland.

Tickets & info: https://studio100.com/kerstshow

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze wekelijkse nieuwsbrief en blijf op de hoogte van de laatste nieuwtjes, acties en wedstrijden.

Toon enkel nieuws over:
v{activeBrand.title}
Filter Toon enkel nieuws over jouw favoriete sterren
Geen resultaten
Helaas, er is geen inhoud voor de Studio 100 sterren die jij gekozen hebt.
Bekijk hier alle nieuws items